sushi-shop
sushi-shop
sushi-shop

Noże dziecięce
Brisa Bonita

GOTOWANIE W GRONIE RODZINNYM RAZEM Z DZIEĆMI
'BRISA BONITA' po hiszpańsku znaczy 'przyjemny wiatr'. Dla nas oznacza to, że nauka nie musi być trudna i wymuszona, lecz łatwa i radosna. Z tego powodu uznaliśmy, że gotowanie w rodzinnym gronie powinno przybliżać tematyką zdrowia i odżywiania się w miły i przyjemny sposób, także dla dzieci! Dodatkowo uważamy, że wystrój noĹźy powinien był dziecięcy i wesoły.
Radość i zabawa przy gotowaniu dla dzieci
'Brisa Bonita' oferuje trzy modele noży. Na ostrzu każdego noża nadrukowane są ładne i dziecięce obrazki. Każdy kolor noża ma inny, indywidualny wariant nadruku. Są to zwierzęta narysowane w niewinny sposób, które mają wspomóc i motywować dzieci do gotowania.
Siła jest niekonieczna przy ostrym nożu
Dla wielu rodziców jest to sprzeczność: małe dziecko i ostry nóż! Lecz tępy nóż jest o wiele bardziej niebezpieczny. Krojenie tępym nożem jest dla dziecka dużym wyzwaniem, przez co dziecko będzie się starało kroić z większą siłą. Powstaje niebezpieczeństwo że, tępy nóż może się ześlizgnąć i zarazem skaleczyć. Należy pokazać dziecku, jak spokojnie i bez większego wysiłku może kroić. W ten sposób nauczy się właściwego obejścia z nożem! Oczywiście zawsze powinno się to odbywać w obecności opiekuna/rodzica.
Bezpieczeństwo pisane dużymi literami
Bezpieczeństwo jest punktem Nr 1 przy nożu dla dzieci. Rękojeść jest wielkością i rozmiarem dopasowana do dłoni dziecka tak, że nóż leży pewnie w ich rękach. Między palcami a ostrzem, jest spora zaokrąglona osłona.
Gotowanie jako sposób nauki
Gotowanie w gronie rodzinny sprawia ogromną przyjemność. W takich warunkach dzieci szczególnie chętnie się uczą. Gotowanie i używanie noża, jak i poznanie i obejście się z artykułami spożywczymi pomoże na przyszłość odżywiać się zdrowo i świadomie. Staramy się serią 'Brisa Bonita' wspomóc rodziców w tym przedsięwzięciu.


Brisa Bonita Nóż dziecięcy

Czerwony 

Brisa Bonita Nóż dziecięcy

Zielony 

Brisa Bonita Nóż dziecięcy

Żółty 

Brisa Bonita Ostrzałka do noża

 

Brisa Bonita Tacka do krojenia